icoKal
icoKal

Škola v přírodě: Lipno nad Vltavou - Penzion Vyhlídka

vhodné pro ZŠ1, ZŠ2 a SŠ

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
osoba
3 300 Kč/osobu
autobusem
plná penze
Penzion

TOTO JE POUZE VZOROVÝ ZÁJEZD - NEREZERVUJTE!

V případě zájmu o konkrétní zájezd nebo konkrétní termín nás prosím kontaktujte na některém z následujících emailů:

Popřípadě na některém z telefonních čísel:

  • - 386 350 220 (České Budějovice)
  • - 224 827 100 (Praha)

Jižní Čechy jsou rájem pro návštěvníky památek, mají na svém území 2 památky UNESCO (Český Krumlov a typickou jihočeskou vesnici Holašovice), hrad Rožmberk s nově opravenou věží Jakobínka, klášter Vyšší brod s památkou nevyčíslitelné hodnoty v podobě Závišova kříže. Velice oblíbeným sportem je splouvání jihočeských řek. I vaši žáci mohou s vámi zažít bezpečný jednodenní raft s odbornými instruktory splutím Vltavy v úsecích Vyšší Brod – Rožmberk nebo Rožmberk – Český Krumlov. Velice oblíbeným střediskem letních i zimních sportů se stala přehrada Lipno na řece Vltavě a především samotné rekreační středisko Lipno nad Vltavou. Za návštěvu stojí v jakoukoliv roční dobu Stezka korunami stromů, v létě sportovní areál Lipno s lezeckou stěnou, lanovou dráhou, bobovou dráhou atd.

Jednodenní rafting na Vltavě: 150,-Kč/os. (zahrnuje pronájem raftů vč. odborného vodáckého instruktora na plavidlech) – nutné objednat při sepsání smlouvy.

Program zájezdu

1. den

dopoledne příjezd na Lipno, odpoledne Stezka korunami stromů/Alpská vyhlídka, ev. muzeum vodní elektrárny

2. den

sportovní aktivity Lipno (lezecká stěna, lanové centrum, možnost splutí vodního úseku Vyšší Brod – Rožmberk, ev. Rožmberk-Krumlov)

3. den

pěší turistika: Přední Výtoň, Vítkův hrádek (nejvýše položená zřícenina v ČR, nádherné pohledy na Lipno i do Rakouska, Frymburk

4. den

Český Krumlov – UNESCO: zámek, zámecká zahrada s otáčivým hledištěm, muzeum voskových figurín, Egon Schiele Art Centrum atd.; prohlídka grafitového dolu vč. jízdy důlním vláčkem ev. výstupem na horu Kleť (1084 m) pěšky z Českého Krumlova a zpět do Krásetína nebo Zlaté Koruny

5. den

pěšky z Lipna nad Vltavou do Loučovic, Čertova stěna – přírodní útvar kamenné moře / Vyšší Brod – cisterciácký klášter vč. muzea pošt / Rožmberk – středověký hrad vč. nově renovované věže Jakobínka

Popis ubytování

Penzion Vyhlídka (Přední Výtoň) se nachází 6 km od přehrady Lipno nad Vltavou. Skládá se z pensionu Vyhlídka, kde se skupiny stravují, dále ze 4lůžkových chatek s renovovaným nábytkem a WC / sprcha, v každé chatce jsou dvě dvoulůžkové ložnice, malá místnost se stolem a čtyřmi židlemia skříní. V pensionu Vyhlídka je restaurace, kde probíhá stravování. V areálu je také bowlingové centrum (příplatek na vstup se platí na místě). K dispozici je 10 čtyřlůžkových chatek. Lyžování: Skiareál Lipno cca 8 km, skiareál Hochficht cca 35 km.

Poznámka

Sleva pro školy z jižních Čech: 220,- Kč/žák

Cena obsahuje

autobusovou dopravu, 4x ubytování, 4x plnou penzi (při výletech balíčky místo oběda na cestu)

Cena neobsahuje

vstupy, zapůjčení sportovních potřeb (lodě a lodní výbava v případě splutí Vltavy), infocentrum vodní elektrárny: 10,-Kč/os.

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Lanové centrum pro děti
© Lipno servis
Jižní Čechy - Holašovice
© Dreamstime.com
Český Krumlov
© Dreamstime.com
Hrad Rožmberk
© Dreamstime.com
Pohled na Lipno - Stezky korunami stromů
© Dreamstime.com
Elektrárna Lipno
Lipno
Lodí po Lipně
Stezka korunami stromů
Stezka korunami stromů
© Lipno servis
Pension Vyhlídka
Pension Vyhlídka
Pension Vyhlídka
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz