icoKal
icoKal

Krkonoše a Adršpašské skály

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
osoba
2 790 Kč/osobu
autobusem
polopenze
různé

Program zájezdu

1. den

Janské Lázně – zde navštívíme jednu z nejkrásnějších Stezek korunami stromů v Evropě (trasa měří 1.500 m a výška věže je 45 m). Potom vyjedeme lanovkou na Černou horu (1.299 m), kde vystoupáme na rozhlednu, která vznikla z posledního sloupu bývalé lanovky. Z Černé hory půjdeme přes Černohorské rašeliniště naučnou stezkou směrem na Kolínskou a Pražskou boudu. Odpoledne přijdeme na místo našeho ubytování horskou chatu Seibert na Zahrádkách u Pece pod Sněžkou. Večeře.

2. den

po snídani se vydáme na Sněžku (1.602 m n.m. nejvyšší hora České republiky). Možnosti výstupu:
a) z Pece pod Sněžkou Obřím dolem a nazpět do Pece přes Růžovou horu (možnost využít lanovky)

b) lanovkou na Růžovou horu a pěšky na Sněžku a dále po hřebeni, kde za pěkného počasí uvidíme fantastická panoramata českých i polských Krkonoš, přes Obří hřeben, Svorovou horu a Jelenku, kde se napojíme na naučnou stezku Jelení hajného Robátka, která nás přivede do Malé Úpy na Pomezní Boudy. Trasa měří cca 14 km. Zde nás bude čekat autobus, který nás doveze na ubytování

c) lanovkou na Sněžku a pěšky okruh přes bývalou Obří boudu, Luční boudu, Výrovku a Hnědý vrch (rozhledna) na místo ubytování. Večeře.

3. den

po snídani odjedeme na prohlídku pevnosti Stachelberg u Trutnova (součást opevnění 1.republiky z let 1937-38. Potom přejedeme do Adršpašských nebo Teplických skalních měst.

a) Adršpašské skály: zde nás čeká prohlídka nejatraktivnější části v oblasti a to okruh dlouhý cca 3,5 km. Nejvyšším a nejznámějším skalním útvarem jsou Milenci s výškou souskalí téměř 100 metrů, na okruhu Adršpašskými skalami projdeme také kolem známé skály Starosta. Na trase máte možnost shlédnout třeba vodopád či uskutečnit plavbu po jezírku lodí.

b) Teplické skalní město (6 km cca 3 hodiny), během cesty půjdeme kolem Ozvěn, hradu Střmen, kolem skalního bloku Krakonošova harfa, ocitneme se na Skalním náměstí, dále uvidíme Velké chrámové náměstí, Skalní dóm, Římské divadlo, Podsvětí a rokli Sibiř.

Návrat domů ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

autobusovou dopravu vč. všech výletů, 2x ubytování v horské chatě (vícelůžkové pokoje), 2x polopenzi, služby průvodce

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, vstupné do navštěvovaných objektů, místní poplatek na ubytování (20,- Kč/osoba starší 18ti let/den - platí se na místě)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Česká repubilka - Adršpašské skály
© Dreamstime.com
Česká repubilka - Stezka korunami stromů, Janské Lázně
© Dreamstime.com
Česká repubilka - Adršpašské skály
© Dreamstime.com
Česká repubilka - Sněžka
© Dreamstime.com
Česká repubilka - Stezka korunami stromů, Janské Lázně
© Dreamstime.com
Česká repubilka - Sněžka
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz