icoKal
icoKal

Jižní Čechy

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
osoba
1 790 Kč/osobu
autobusem
polopenze
různé

TOTO JE POUZE VZOROVÝ ZÁJEZD - NEREZERVUJTE!

V případě zájmu o konkrétní zájezd nebo konkrétní termín nás prosím kontaktujte na některém z následujících emailů:

Popřípadě na některém z telefonních čísel:

  • - 386 350 220 (České Budějovice)
  • - 224 827 100 (Praha)

a) Třeboň - náměstí s radniční věží, rožmberský zámek, Dům přírody Třeboňska - návštěvnické středisko chráněné krajinné oblasti a biosférické rezervace Třeboňsko poskytuje informace o přírodě, naučných stezkách a turistických zajímavostech Třeboňska, Schwarzenberská hrobka. České Budějovice – metropole jižních Čech, náměstí s Černou věží a Samsonovou kašnou, exkurze v pivovaru Budvar. Hluboká nad Vltavou – zámek a Jihočeská Alšova galerie, lovecký zámek Ohrada s expozicí lesnictví a rybářství, lanové centrum Adrenalin park Hluboká, ZOO. Návštěvnické centrum jaderné elektrárny Temelín atd.

b) Český Krumlov – pohádkové město na ohybu řeky Vltavy, zámek s Maškarním sálem, divadlo s otáčivým hledištěm v zámeckém parku, muzeum voskových figurín. Hrad Rožmberk nebo klášter Vyšší Brod. Lipno nad Vltavou – Stezka korunami stromů, exkurze v hydroelektrárně, možnost plavby lodí po jezeře, ev. pěší výlet na Vítkův Hrádek nebo z Lipna přes Alpskou vyhlídku do Frymburka.

c) Tábor – husitské muzeum, středověké podzemí, hrad Kotnov, možnost jízdy po železniční trati z Tábora do Bechyně (1. elektrifikovaná trať na našem území z roku 1903). Bechyně – krátká zastávka v lázeňském městě a městě keramiky. Orlická přehrada – gotický hrad Zvíkov, plavba lodí na zámek Orlík se zajímavou expozicí ze života Schwarzenberků.

d) Červená Lhota – romantický zámek, kde se natáčela například pohádka Zlatovláska. Jindřichův Hradec – město, kterým prochází 15. poledník. V budově bývalého zámeckého pivovaru byla instalována unikátní sbírka tapisérií. Návštěvníci mohou vidět, jak gobelíny vznikají, a také si jejich výrobu vyzkoušet. Po místní úzkokolejce jízda kouzelným krajem České Kanady až do Nové Bystřice. Hrad Landštejn a blízké Slavonice – prohlídka krásného renesančního náměstí, možnost výstupu na zdejší věž, prohlídka městského podzemí. Nedaleko od města se nachází muzeum československého opevnění, kde lze zhlédnout vojenskou techniku, zbraně a tři bunkry, které tvořily páteř československé obrany na konci 30. let minulého století.

Cena obsahuje

autobusovou dopravu, 1x ubytování ve vícelůžkových pokojích, 1x polopenzi, služby průvodce

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, vstupné do navštěvovaných objektů a jízdné vlakem (cca 450,- Kč)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Česká republika - Hluboká nad Vltavou
© Dreamstime.com
Česká republika - České Budějovice
© Dreamstime.com
Česká republika - zámek Červená Lhota
© Dreamstime.com
Česká republika - Český Krumlov
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz