icoKal
icoKal

Penzion Abriexia letecky 

super last minute

letecky
snídaně
Penzion
50 m od pláže

Popis ubytování

Abriexia je oblíbeným penzionem s českým majitelem. Nachází se v prestižní čtvrti Vasiliko, pouhých 60 m od moře, je od něj krásný výhled na horu Papija a NP Strandža.

Ubytování: 3 čtyřlůžkové apartmány (2 místnosti s kuchyňkou, možnost 5. lůžka jako přistýlky), dále 2 dvoulůžkové pokoje a 2 třílůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky). Všechny apartmány i pokoje mají balkón, koupelnu s WC a jsou vybaveny klimatizací, TV, lednicí a WiFi.

Stravování: v ceně jsou snídaně

V blízkosti pensionu je samoobsluha, ceny v restauracích jsou v přepočtu pro českou klientelu velice nízké, najíte se dobře a levně. Do centra Careva dojdete procházkou 15 min po pobřeží, přímořská kolonáda s palmami začíná přímou penzionu a její součástí je i cyklistická stezka, jsou zde hřiště pro děti, marina, obchůdky, tržiště, cukrárny, restaurace, diskotéky, bary. V blízkosti je fotbalové hřiště s umělým trávníkem (volně přístupné dětem) a tenisový kurt s večerním osvětlením.

Pláže v Carevu jsou rozmanité - velká písčitá pláž Nestinarka 700 m od hotelu, (zde je možné bezplatně využívat hotelové bazény), kamenito-písčitá pláž Vasiliko 300 m od hotelu, v moři jsou oblázky, děti se zde rády potápějí, mohou vidět na kamenech kraby, ryby, koníky. Vzdálenější je pláž Arapja – 4 km, jezdí sem mikrobus. V moři nejsou ježci.

Výlety klientům zajistí přímo majitelé hotelu: Nesebar, Sluneční pobřeží - delfinárium, aquapark aj.

Poznámka

V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností SmartWings. Cena letenky se odvíjí od aktuálního data objednání, tj. s blížícím se termínem zájezdu se může cena letenky navýšit. Klient bude předem před sepsáním smlouvy informován. Po sepsání cestovní smlouvy a zaplacení zálohy je letenka neměnná a nevratná!

Cena obsahuje

ubytování na 11 nocí se snídaní, letenku vč. bezpečnostních a letištních tax a palivového příplatku, odbavené zavazadlo (max. 23 kg/os.), transfery z letiště Burgas do Careva a zpět, místní poplatky, ložní prádlo a ručníky

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Bulharsko - Carevo - Penzion Abriexia
Bulharsko - Carevo - Penzion Abriexia
Bulharsko - Carevo - Penzion Abriexia
Bulharsko - Carevo - Penzion Abriexia - ložnice
Bulharsko - Carevo - Penzion Abriexia - jídelní část
Bulharsko - Carevo - Penzion Abriexia - jídelní část
Bulharsko - Carevo - pohled na letovisko
Bulharsko - Carevo
Bulharsko - Carevo
Bulharsko - Carevo
Bulharsko - Carevo
Bulharsko - Carevo
Bulharsko - Carevo - tenisový kurt blízko penzionu Abriexia
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz