icoKal
icoKal

Letecký Londýn 

Zvolte si termín:

Název Cena od  
pokoj 9 990 Kč 8 990 Kč/osobu
Vybavení: fén, klimatizace, příslušenství, sada pro přípravu čaje a kávy, telefon, trezor na pokoji, TV, WiFi zdarma
letecky
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Londýna, ubytování, odpolední procházka po nejdůležitějších památkách Londýna - Buckinghamský palác (sídlo královny), St. James´s Park, Westminster Abbey, Houses of Parliament se symbolem Londýna – Big Benem, Downing Street, Whitehall, Trafalgarské náměstí, Covent Garden, Leicester Square a Piccadilly Circus, fakultativně večeře v jedné z typických restaurací Chinatownu systémem „all-you-can-eat, možnost večerního posezení v typickém anglickém pubu

2. den

po snídani pokračuje poznávání Londýna: dopolední zastávka na vyhlášeném farmářském trhu Borough Market, procházka čtvrtí Southwark (nejvyšší budova EU – The Shard, Shakespearovo divadlo The Globe, galerie Tate Modern), přes slavný Millenium Bridge do City of London – čtvereční míle, finanční srdce Londýna (katedrála Sv. Pavla, Anglická banka, Královská burza, „Okurka“), odpolední návštěva hradu Tower (korunovační klenoty, zbrojnice, popraviště), procházka přes ikonický Tower Bridge, v podvečer volný čas nebo výlet s průvodcem: vláčkem bez řidiče (DLR) se vydáme k lanovce Emirates Air Line, která nás přepraví přes řeku Temži k aréně The O2, (nádherné výhledy na řeku, letiště London City, Bariéry na Temži, moderní čtvrť Docklands), prohlídka okolí arény The O2, poté cesta lodí po Temži kolem všech důležitých památek (od arény The O2 přes Greenwich, mrakodrapy Canary Wharf, Tower Bridge, Tower, City až k Big Benu) a končí přímo u London Eye, fakultativně "večerní let" na London Eye, možnost večeře v typickém londýnském pubu

3. den

dopoledne volný čas na nákupy na Oxford Street, návštěvu muzeí či galerií, pro zájemce návštěva muzea voskových figurín Madame Tussaud's, v podvečer odlet zpět do Prahy

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v oblíbeném hotelu Holiday Inn Express Croydon ***. Tento hotel si naši klienti velmi oblíbili z několika důvodů. Přestože se opticky nachází dále od samotného centra Londýna, jeho poloha je více než strategická:

  • cesta z / na letiště London Gatwick trvá cca 20 minut
  • do centra Londýna jezdí vlaky každých 5-10 minut a cesta vlakem trvá cca 15 minut, což je prakticky stejné, jako cesta metrem
  • vlaky od hotelu jezdí buď do stanice Victoria (v blízkosti je Buckinhamský palác, Big Ben, Westminster Abbey) nebo na nádraží London Bridge (v blízkosti je Tower Bridge, Tower of London, HMS Belfast, mrakodrap The Shard)
  • přímo vedle hotelu se nachází několik obchodních center a v těsné blízkosti je i oblíbený Primark
  • v centru Croydonu najdete mnoho tradičních pubů, kam lze zajít na cenově dostupnou večeři, popř. si můžete vybrat z velkého množství okolních fast-foodů

Dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky) jsou s klimatizací, příslušenstvím (WC, sprcha), TV/SAT, sadou na přípravu čaje a kávy, fénem. Hostům je k dipozici sprchový gel/šampon zdarma. Hotel nabízí WiFi připojení k Internetu zdarma.

Snídaně se podává formou bufetu (káva, čaj, džus, mléko, toasty, sladké pečivo, marmelády, máslo, sýr, ovoce, míchaná vajíčka, klobásy, pečené fazole, cereálie, jogurt).

Poznámka

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 10. V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností EasyJet.
Upozornění:
Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas.

 

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.Pro více informací klikněte zde


Cena obsahuje

2 noci v hotelu, 2x snídani, leteckou přepravu vč. všech poplatků, transfer letiště-hotel-letiště (realizováno MHD), průvodce, příruční zavazadlo (56*45*25 cm)

Cena neobsahuje

vstupné do navštěvovaných objektů a MHD (90 GBP), komplexní cestovní pojištění, odbavené zavazadlo 1.600,- Kč/kus (v ceně je pouze příruční zavazadlo)

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Velká Británie - Anglie - Londýn - Tower Bridge
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Oxford Street
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn -Trafalgarské náměstí
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Buckingham Palace
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Tower of London
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - typický londýnský double-decker
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - City
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - katedrála sv. Pavla
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Wesminster
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - The Shard a Cityhall
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Londýnské metro
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - typické londýnské taxíky
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Big Ben
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - královská stráž
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - pohled na budovy Parlamentu
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Chinatown
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - London Eye
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Eros na Piccadilly Circus
© Dreamstime.com
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon - twin room
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon - recepce
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon - snídaňový bufet
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon - snídaňový bufet
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 386 350 220
info-cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
info-praha@quicktour.cz