icoKal
icoKal

Adventní Barcelona letecky 

letecky s ubytováním v centru

Zvolte si termín:

Název Cena od  
pokoj 11 990 Kč
Vybavení: fén, klimatizace, minibar, příslušenství, telefon, trezor na pokoji, TV/SAT, WiFi zdarma
letecky
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den

odlet v poledních hodinách z Prahy do Barcelony, ubytování v hotelu, odpolední procházka po centru města začne na bulváru Passeig de Grácia s luxusními a značkovými obchody a dvěma secesními domy od katalánského architekta Antoni Gaudího – Casa Milá a Casa Batlló, prohlédneme si největší barcelonské náměstí Placa Catalunya, projdeme se bulvárem Las Ramblas, který je považován za skutečné srdce Barcelony (operní dům Liceu, tržnice La Boqueria, Kolumbův sloup) s kejklíři, trhy a živými sochami, podvečerní toulání křivolakými středověkými uličkami Gotické čtvrti, adventní trhy na náměstí před katedrálou Sv. Eulálie, večerní toulání barcelonským přístavem a pro skutečné zájemce krátká zastávka u mrakodrapu Torre Agbar.

2. den

po snídani prohlídka baziliky La Sagrada Família (nutná rezervace předem), životního díla architekta A. Gaudí, bazilika, která se staví více než 130 let, překvapí svým úchvatným interiérem, který je skutečným pohlazením na duši, poté návštěva nově zpřístupněné Hospital de la Santa Creu i Sant Pau (UNESCO), vrcholné dílo katalánského modernismu od architekta Lluís Doménech i Montaner; odpoledne volný čas na nákupy či návštěvu galerií; podvečerní vyhlídka na Barcelonu z vrchu Montjuic, večerní posezení v některém z typických tapas barů, nocleh.

3. den

po snídani návštěva Parku Güell (nutná rezervace předem), parku postaveného na barcelonské stráni s výhledem na moře, kde exotickou zeleň doplňují Gaudího mozaiky, draci, schodiště, kamenná podloubí a fantazie; v poledních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy, návrat v odpoledních hodinách

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v 4* hotelu Zenit Hotel Borrell Barcelona cca 5 minut chůze od několika stanic metra. Příjemně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje jsou s příslušenstvím, TV/SAT, minibarem, fénem a připojením WiFi zdarma.

Poznámka

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 10. V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností ČSA nebo SmartWings.
Upozornění:
Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas.

 

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.Pro více informací klikněte zde


Cena obsahuje

2 noci v hotelu****, 2x snídani, leteckou přepravu, transfer letiště-hotel-letiště realizovaný MHD, průvodce, pobytovou taxu.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, jednolůžkový pokoj, vstupné do navštěvovaných objektů a MHD (cca 30 €), odbavené zavazadlo 1.600,- Kč / kus (v ceně je pouze příruční)

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Španělsko - Barcelona - La Sagrada Familia
© Dreamstime.com
Španělsko - Barcelona - Parc Güell
© Dreamstime.com
Španělsko - Barcelona - panorama města
© Dreamstime.com
Španělsko - Barcelona - Parc Güell
© Dreamstime.com
Španělsko - Barcelona - Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
© Dreamstime.com
Španělsko - Barcelona - tapas
© Dreamstime.com
Španělsko - Barcelona - Las Ramblas
© Dreamstime.com
Španělsko - Barcelona - Casa Mila (Gaudí)
© Dreamstime.com
Španělsko - Barcelona - Casa Batllo (Gaudí)
© Dreamstime.com
Španělsko - Barcelona - La Rambla
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 386 350 220
info-cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
info-praha@quicktour.cz