icoKal
icoKal

Ski Safari s autobusovou dopravou 

autobusem
polopenze
Hotel

Zájezd nabízí návštěvu pěti slavných lyžařských oblastí v okolí vyhlášeného Zell am See – každý den v jiném středisku! Na každý den pro Vás budou připraveny mapky jednotlivých areálů pro snadnou orientaci. Po lyžování lze navštívit blízký SPA areál v Kaprunu nebo využívat relaxační zóny přímo v hotelu.

Program zájezdu

1. den

odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách, příjezd autobusem do střediska Flachau kde se pravidelně konají závody světového poháru. Celodenní lyžování v tomto středisku nás dovede z Flachau až do Wagrainu. K dispozici je přes 100 km modrých a červených sjezdovek. Přejezd na ubytování, večeře.

2. den

snídaně, lyžování v údolí Gastein které je považováno za jedno z nejkrásnějších a největších středisek v Rakousku. Propojuje 4 areály, sahá až do výšky 2.650 m n. m. a nabízí skoro 200 km sjezdovek pro sportovní lyžaře i naprosté začátečníky. Odpoledne návrat na ubytování, večeře.

3. den

snídaně, návštěva středisek Zell am See a Kaprun. Těšit se můžete na pět desítek lanovek a vleků, díky kterým si budete moc zalyžovat na 194 km sjezdových tratích, z toho na 59 km modrých, 52 km červených a 29 km černých sjezdovek. Středisko propojuje vrcholy Kitzsteinhorn, Maiskogel, Schmittenhöhe a Lechnerberg. Pomocí moderních lanových drah se lze pohybovat ve výškách 750 až 3.029 m n. m., což garantuje nadstandardní sněhové podmínky po celou sezónu. Po lyžování návrat na ubytování a večeře.

4. den

snídaně, odjezd na celodenní lyžování ve středisku Saalbach – Hinterglemm, kde je k dispozici na 70 sjezdových tratí všech obtížností. Jedná se o jeden z největších a nejmodernějších regionů Salzburska a přezdívá se mu Ski Cirkus. Přes 270 km tratí je perfektně upraveno a na zdejších lanovkách nejsou nikdy velké fronty. Večer přejezd na ubytování, večeře.

5. den

snídaně a odjezd z ubytování, lyžování ve středisku Kitzbühl se 180 km sjezdovek a sezónou trvající obvykle přes 200 dnů v roce. Po lyžování odjezd zpět do ČR, návrat v pozdních večerních hodinách.

Popis ubytování

Hotel leží v oblasti Kaprunu – Zell am See, v centru obce Niedernsill. Zastávka skibusu a skivlaku je 100 metrů od hotelu. V hotelu je český servis.

Služby: komplexní služby s příjemným českým servisem, plzeňské pivo, česká TV, WIFI, vláček ke sjezdovkám v Zell am See a Mittersillu (lanovka ke Kitzbuhelu) je pro lyžaře ZDARMA, horkovzdušné sušáky lyžařských bot, restaurace, jídelna, dětský koutek a herna. Zábava a herny pro dospělé: billiard, flipper, stolní fotbal, šipky, terasy s posezením, sklepni rustikální bar pro večerní party, sauna, solárium, bezplatné parkoviště, lyžárna.

Ubytování je zajištěno v rodinném hotelu s českým personálem v obci Niedernsill, která poskytuje ideální výchozí bod pro návštěvu všech plánovaných středisek. Čekají na vás 2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, kabelovou TV s českými programy, WiFi zdarma, rádiem, a pokojovým trezorem.

Stravování: snídaně formou bufetu, večeře o třech chodech.

Poznámka

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 32

Cena obsahuje

autobusovou dopravu, 4x ubytování ve 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením v 3* hotelu, 4x polopenze, služby průvodce.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna, skipas dle ceníku, vstupné do lázní.

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Zell am See - Kaprun
(c) Schmittenhöhebahn AG / Lienbacher
Kitzsteinhorn
(c) Gletscherbahnen Kaprun AG
Kitzsteinhorn
(c) Gletscherbahnen Kaprun AG
Kitzsteinhorn
(c) Gletscherbahnen Kaprun AG
Kitzsteinhorn
(c) Gletscherbahnen Kaprun AG
Zell am See - bazén
Středisko Flachau
Středisko Gastein
Středisko Zell am See - Kaprun
Středisko Saalbach
Středisko Kitzbühl
Oberwirt - zvenku
Oberwirt - restaurace
Oberwirt - pokoj
Oberwirt - pokoj
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz