icoKal
icoKal

Pieniny, Orava a Gorolsko

s podtatranským wellnessem

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
4 490 Kč/osobu
autobusem
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den

odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách s přejezdem ze Slovenska do Polska.

2. den

ráno příjezd do Polska, Tvrdošín (dřevěný kostel Všech svatých - UNESCO), Klin (monumentální socha Ježíše Krista – věrná kopie slavné sochy v Rio de Janeiro), nádherné výhledy na Polské Beskydy, Babiogorski národní park a Vysoké Tatry. Dále bude následovat plavba lodí na Slanický ostrov (galerie umění), Zubrzyca Gorna (skanzen Oravy), ubytování v oblasti Oravice, večerní wellness v Chocholowě – nové lázně s množstvím vnitřních a vnitřních bazénů, jacuzzi i bazénů se solankou a jodo-bromitou vodou. tip: večeře v lázeňské samoobslužné restauraci (www.chocholowskietermy.pl).

3. den

národní park Pieniny (plavba na pltích po Dunajci), krátká zastávka v kartuziánském klášteře v Červeném Klášteru. Přejezd do Polska – Niedzyca (návštěva majestátního hradu nad Czorsztynským jezerem s romantickou plavbou). Návrat na hotel s možností večerního wellness.

4. den

ráno se zastavíme u typické salaše s možností výhodného nákupu sýrových specialit (oštěpky, gorbačiky, atd). Přejezd do Zakopaného (nejznámější polské vysokohorské středisko), Krzeptowka (kopie fatimského poutního chrámu), poté vyjedeme pozemní lanovou dráhou na Gubalovku (1.129 m), odkud je nejkrásnější pohled na Vysoké Tatry. Návrat na Slovensko, v odpoledních hodinách odjezd do ČR, příjezd do Prahy kolem půlnoci.

Poznámka

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38.

Cena obsahuje

dopravu busem, 2x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, 2x polopenze (snídaně, večeře), průvodce.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu: 136,- Kč/ os, příplatek za jednolůžkový pokoj 500,- Kč vstupné do navštěvovaných objektů (cca 25 EUR a 140 PLN – zahrnuje 2 vstupy na večerní wellness v Chocholovskich termech).

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

NP Pieniny

Seznam článků k tomuto zájezdu

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 386 350 220
info-cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
info-praha@quicktour.cz