O nás

Cestovní kancelář QUICKTOUR s. r. o., sídlem Biskupská 12, České Budějovice je od 1.1.2010 nástupcem cestovní kanceláře Kamil Krupka – QUICKTOUR Č. Budějovice, která byla založena v roce 1990. Od roku 1995 provozujeme pobočku v centru Prahy.

 

QUICKTOUR s. r. o.
IČO: 281 15 244
DIČ: CZ 281 15 244
Obchodní rejstřík: Zapsán v Obchodním rejstříku vedené Krajským soudem v Č. Budějovicích oddíl C vložka 18056.
Bankovní spojení: 317 412 31 / 0100 (jako variabilní symbol při platbě zájezdů používejte vždy číslo smlouvy)
Web: www.quicktour.cz

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací, neboť se může spolehnout na tradici a kvalitu našich služeb a na individuální přístup k našim zákazníkům, a to již od roku 1990. Jsme členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a Hospodářské komory Česká republika – Švýcarsko.

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

Naší hlavní dovolenkovou destinací je jednoznačně Chorvatsko, resp. ostrov Rab a letovisko Orebič v Jižní Dalmácii. V obou těchto destinacích nabízíme zájezdy vlastní či autobusovou dopravou a nabízíme ubytování od levnějších apartmánů pro méně náročnou klientelu až po kvalitní čtyřhvězdičkové hotely. Stálicí je v naší nabídce i severní Itálie zastoupená letovisky Lignano, Bibione a Caorle. Zajímavá je i nabídka v letovisku Cupra Marittima na Palmové riviéře. Z dalších destinací nabízíme Černou Horu (Čajn u Sutomore), Slovinsko (Ankaran), Bulharsko (Carevo, Primorsko) a Španělsko (Costa Brava, Mallorca).

IGA 2017 BERLIN

V berlínské čtvrti Marzahn – Hellersdorf se uskuteční letošní květinová událost roku – Mezinárodní zahradní výstava IGA 2017. Mottem výstavy je „Ein Mehr aus Farben“ (Více z barev) a cestovní kancelář Quicktour na ní připravila zajímavou sérii zájezdů, která tak navazuje na úspěšné série zájezdu na nizozemskou Floriade (rok 2012) a světovou výstavu EXPO v Miláně (rok 2015). Během šesti měsíců vypravíme několik desítek autobusů do Berlína, z nichž některé zavítají také do Postupimi, některé do největšího evropského rozária v Sangerhausenu a některé na koupání do Tropical Islands. Více na www.iga2017.cz

EXPO 2017 ASTANA

V kazachstánské Astaně se v letošním roce uskuteční světová výstava EXPO. Po úspěšném partnerství s českým pavilonem na EXPO v Miláne (v roce 2015) cestovní kancelář Quicktour navázala spolupráci s českým pavilonem i na letošním EXPO v Astaně. Jsme velice rádi, že Vám můžeme nabídnout sérii zájezdů do Kazachstánu na tuto jedinečnou událost. Kromě leteckých zájezdů poskytujeme pro tuto světovou výstavu komplexní služby od zajištění vstupenek, přes letenky až po ubytování v Astaně či v Almaty. Více na www.expo2017.cz

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Naším cílem je poskytovat široké spektrum zájezdů v prvotřídní kvalitě. Z poznávacích zájezdů se specializujeme na Holandsko, Švýcarsko, Velkou Británii, Korsiku, Madeiru, Černou Horu a Rumunsko. Letošní novinkou je Sardinie (poznávací zájezd s výlety), poznávací výlet do Jarní Provence, do Norska, Maďarska a stále oblíbenějšího Polska. Zajímavou inspirací mohou být zájezdy do Pobaltí, Gruzie či Arménie. Největší exotiku v naší nabídce představuje silvestrovský pobyt na Mauriciu.

EUROVÍKENDY

Neustále se snažíme rozšiřovat nabídku našich leteckých eurovíkendů za rozumné ceny. Nejpopulárnější Londýn je v letošním roce obohacen o možnost návštěvy muzikálového představení ve West Endu. Jsme rádi, že znovu můžeme nabídnout loňské novinky Edinburgh a Paříž, ke kterým v letošním roce přibude Barcelona (s výletem na Montserrat v základní ceně). Zajímavou alternativou může být vícedenní pobyt v Londýně rozšířený o poznávání Bath a Oxfordu nebo také návštěva světové výstavy EXPO 2017 v Kazachstánu. Více na www.leteckypoevrope.cz

LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

V zimním období nabízí cestovní kancelář pobyty v zimních střediscích v zahraničí, především v Rakousku. Největší zájem je o zimní střediska v oblasti Lungau, Dachstein West, Tauplitz a Mölltalský ledovec. Lyžování v Itálii je zastoupeno středisky Vall di Fiemme, Val di Fassa, Passo Tonale, Pinzolo, Travisio, Bormio a Andalo. Cenově zajímavé je i lyžování ve Slovinsku, kde nabízíme středisko Kranjska Gora.

ADVENTNÍ ZÁJEZDY

Pokud toužíte nasát pravou vánoční atmosféru, potom jsou zde právě pro vás pravidelně pořádané adventní zájezdy do kouzelně nazdobených rakouských a německých měst, především Vídně, Salcburku, Steyru, Norimberku, Seiffenu, Pasova a Drážďan. Stále oblíbenější je i letecký advent v Londýně.

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY A LYŽAŘSKÉ KURZY

Naše dlouhodobé zkušenosti s pořádáním školních zájezdů jistě ocení jak pedagogové, tak i studenti a jejich rodiče. Specializujeme se lyžařské zájezdy v Rakousku, lyžařské kurzy pro školy probíhají v zimních střediscích Tauplitz, Dachstein West a Hochficht.

Školám nabízíme pestrou škálu poznávacích zájezdů, vč. studijních jazykových pobytů ve Velké Británii, Holandsku a Německu.

Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 386 350 220
info-cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
info-praha@quicktour.cz