icoKal
icoKal

Apartmány Vianello

bez dopravy
bez stravy
Apartmán
300 m od pláže

Popis ubytování

Jednodušší hotel je situovaný v klidném prostředí ve východní části Jesola mezi náměstími Piazza Milano a Piazza Torino. Soukromá pláž je vzdálená 300 m od hotelu, plážový servis k dispozici (slunečník + 2 lehátka). K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar, bazén pro dospělé, bazén pro děti, malé dětské hřiště, terasa se slunečníky a lehátky, TV místnost, výtah, parkoviště. Tenisové kurty a minigolf jsou vzdálené 400 m.

Apartmány – apartmány pro 4 a 8 osob, možnost využívat vybavení hotelu včetně bazénu. Pobyt s malým pejskem je možný zdarma (nutno nahlásit předem v CK),

Typ B pro 4 os.: se skládá z ložnice s dvoulůžkem a palandou, plně vybavené kuchyně včetně mikrovlnné trouby, soc. zařízení, trezoru, SAT/TV, 2 balkony, klimatizace za příplatek (35 € / týden)

Typ C pro 8 os.: se skládá ze dvou ložnic s dvoulůžkem a palandou, plně vybavené kuchyně (s rozkládacím gaučem pro 1 osobu) včetně mikrovlnné trouby, soc. zařízení, trezoru, SAT/TV, 3 balkony.

Stravování: vlastní stravování (možnost dokoupení polopenze)

Poznámka

Na místě se platí vratná kauce 50 € / apartmán. Klimatizace stojí 35 € / týden.

Cena obsahuje

7x ubytování, plážový servis, služby delegáta

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, závěrečný úklid apartmánu (cca 30 €), pobytovou taxu (cca 0,60 €/os/noc - platí se na místě), dopravu busem

Tento zájezd pořádá JANETA s.r.o. (IČO: 26017083)

Itálie - Lido di Jesolo - apartmány Vianello
Itálie - Lido di Jesolo - apartmány Vianello
Itálie - Lido di Jesolo - apartmány Vianello
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz