icoKal
icoKal

Paříž letecky 

letecky
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy v dopoledních hodinách, transfer do hotelu, první část poznávání Paříže – výstup na Eiffelovu věž (vstupné), přejezd metrem, Napoleonův Vítězný oblouk, proslulá avenue Champs Elysées, náměstí Svornosti „Place de la Concorde“, procházka kouzelnými zahradami Tuileries se zastávkou v kavárně Angelina, kde si můžete zakoupit nejlepší horkou čokoládu, přes nádvoří Louvre se dostaneme až k Pont Neuf (nejstarší most v Paříži), doporučujeme podvečerní hodinovou projížďku lodí po řece Seině, podvečerní procházka po ostrově Cité s katedrálou Notre Dame, Sainte Chapelle aConciergerie, večerní toulání se po romantickém Montmartru bazilice Sacré-Coeur (bohémské náměstí Place du Tertre, kontroverzní socha Le Passe-Muraille od Jeana Marais, jediný dochovaný větrný mlýn Moulin de la Gallete a nejslavnější kabaret na světě - Moulin Rouge), možnost večeře v typické restauraci na Montmartru

2. den

volný den na návštěvu muzeí Louvre či Musée d´Orsay, v rámci tohoto dne vřele doporučujeme návštěvu Disneylandu (největší zábavní park v Evropě – a nebojte se, rozhodně se nejedná pro malé děti, na své si přijdou úplně všichni) nebo večerní návštěvu Moulin Rouge a místní velkolepé kabaretní revue Féerie

3. den

ranní procházka po dalších krásách Paříže: moderní a kontroverzní stavba Centre Georges Pompidou, radnice Hotel de Ville, náměstí Place Vendome s hotelem Ritz a velkolepá budova Opery Garnier, poté přejezd metrem na návštěvu hřbitova Pére-Lachaise (největší pařížský hřbitov a jeden z nejznámějších na světě, na kterém odpočívá Edith Piaf, Oscar Wilde, Moliére a mnozí další). Oběd v jedné z restaurací Latinské čtvrti. Odpoledne transfer na letiště. Odlet do Prahy v podvečerních hodinách.

Popis ubytování

Sympatický čtyřhvězdičkový hotel poblíž čtvrti La Défense v bezpečné obchodní čtvrti pár kroků od stanice RER (pouhé 2 minuty chůze), odkud se pohodlně a rychle dostanete do samého centra "Dámy nad Seinou". Pohodlné pokoje jsou klimatizované, s TV/SAT, trezorem a WiFi připojením na Internet. V hotelové restauraci se podává snídaně. Večer lze posedět v krásném baru při sklence vychlazeného champagne.

UŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY

Tento zájezd je určen pro skupiny 10 - 15 klientů. Menší skupinky umožní průvodci více prostoru pro osobnější přístup, podrobnější výklad a větší flexibilitu samotného programu dle přání skupiny.

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.

Pro více informací klikněte zde

Poznámka

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 10
Upozornění:
Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas.

 

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.Pro více informací klikněte zde


Cena obsahuje

2 noci v hotelu ****, 2x snídani, leteckou přepravu, transfer letiště-hotel-letiště realizovaný MHD, průvodce

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, jednolůžkový pokoj, vstupné do navštěvovaných objektů a MHD (cca 70 €), odbavené zavazadlo (v ceně je pouze příruční)

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Francie - Paříž - Moulin Rouge
© Dreamstime.com
Francie - Paříž - Eiffelova věž
© Dreamstime.com
Francie - Paříž - Vítězný oblouk
© Dreamstime.com
Francie - Paříž - Notre Dame
© Dreamstime.com
Francie - Paříž - Sacre Coeur
© Dreamstime.com
Francie - Paříž - Disneyland
© Dreamstime.com
Francie - Paříž - Notre Dame
© Dreamstime.com
Francie - Paříž - Louvre
© Dreamstime.com

Seznam článků k tomuto zájezdu

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz