icoKal
icoKal

Family Hotel Plaža 

bez dopravy
polopenze
Hotel
100 m od pláže
Tento zájezd je s vlastní dopravou! Chcete-li jet autobusem, klikněte zde

Popis ubytování

Hotely Family hotel Lopar a Family hotel Plaža jsou součástí komplexu San Marino, který se rozkládá ve vzdálenosti 100 m od nádherné písečné Rajské pláže, dlouhé 2 km, s velmi pozvolným vstupem do moře a jemným pískem. Procházkou od hotelů asi 15 min. dojdete k další příjemné písečné menší pláži Crnika, kde není tak mělké moře a i zde je možnost občerstvení v restauraci.

Ubytování: ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. K vybavení pokojů patří balkón, klimatizace, SAT/TV, koupelna s WC.

Dalším typem ubytování jsou v obou hotelech rodinné pokoje – suity:

Standard Suita pro 4-5 osob 1/2+2(+1): 37 m2, jeden vchod, dvě místnosti - dvoulůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky, 1 koupelna s WC, 2 balkóny, klimatizace, SAT/TV, cena za max. 4 osoby s polopenzí, za 5. osobu na přistýlce se připlácí. 

Superior Suita pro 4-6 osob 2/2+2: 46 m2, jeden vchod, dvě dvoulůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny s WC, 2 balkóny, klimatizace, SAT/TV, cena za max. 4 osoby s polopenzí, za 5. a 6. osobu na přistýlce se připlácí. Cena suit je celková, neposkytují se žádné slevy na děti. Konečná cena je výhodnější než 2-3 dvoulůžkové pokoje pro rodiny se staršími dětmi nebo dospělé.

Stravování: Pro hosty ze všech hotelů je ve společné restauraci, 50 m od hotelových budov. Polopenze formou bufetu,  nápoje k večeři zdarma. Je možné připlatit plnou penzi (jednotné menu).

Pobyt se psem (pouze vlastní dopravou) na vyžádání: 10 € / den, platí se na místě

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi (snídaně i večeře formou bufetových stolů včetně nápojů k večeři - nealko, pivo, víno), pobytovou taxu, služby delegáta

Cena neobsahuje

dopravu, cestovní pojištění

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 386 350 220
info-cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
info-praha@quicktour.cz