icoKal
icoKal

Hotel Bellevue (depandance) bus 

autobusem
all inclusive light
Depandance
Tento zájezd je autobusem! Chcete-li jet vlastní dopravou, klikněte zde

Popis ubytování

Celý hotelový komplex Bellevue**** a depandance Belevue*** byl v roce 2015-2016 nově zrekonstruován, uspokojí i náročné klienty. Leží uprostřed borovicového háje, přímo u moře, 15 min pěší chůze po pobřežní promenádě od centra Orebiče. Menší pláže 30 m od hotelu jsou oblázkové, s pozvolným vstupem do vody a místy s písčitým dnem v moři, koupání je vhodné i pro malé děti. 

Vybavení hotelu: recepce, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar s venkovní terasou, bazén se sladkou vodou pro dospělé a pro děti, lehátka a slunečníky (omezené množství) zdarma, internetový koutek a WiFi zdarma. Parkování za hotelem zdarma. Sport a zábava: čtyři tenisové kurty s večerním osvětlením, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a bowling, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé, vodní sporty. Na pláži půjčovna lehátek a slunečníků, surfů, člunů a kol (za poplatek). Domácí zvířata nejsou povolena. 

Ubytování v hotelu: nabízíme 2-lůžkové pokoje stra- na park bez balkónu a bez možnosti přistýlky a 2-lůžkové pokoje Superior strana moře s balkónem a s možností přistýlky. Všechny pokoje mají koupelnu s WC, minibar, klimatizaci, fén, SAT/ TV,sejf.

Levnější variantou je ubytování v depandancích, umístěných v borovém lese nad hlavní budovou, ve 4 pavilonech 50-200 m od moře. Jsou zde 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje Family 2+2, oba typy s balkónem mořská strana (nezaručuje plný výhled na moře). Všechny pokoje mají koupelnu s WC, klimatizaci, SAT/TV, WiFi.

Stravování: All inclusive light v klimatizované restauraci s terasou. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů (nealko, pivo, víno). Večer budou probíhat tématicky zaměřené kulinářské večeře, např. Dalmatinský večer aj.

Délka pobytů: 7-14 nocí s dopravou autobusem, s vlastní dopravou možný nástup jakýkoli den, pobyt min. 4 noci (na dotaz v CK).

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x stravování all inclusive light, dopravu busem, pobytovou taxu, služby delegáta

Cena neobsahuje

cestovní pojištění

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Chorvatsko - Orebič - Hotel Bellevue - bazén
Chorvatsko - Orebič - Depandance Bellevue
Chorvatsko - Orebič - Hotel Bellevue - bazén
Chorvatsko - Orebič - Bellevue
Chorvatsko - Orebič - Trstenica pláž
Chorvatsko - Orebič - pláž u hotelu Bellevue
  • bazén venkovní
  • restaurace
  • bar
  • tenisové kurty
  • parkoviště zdarma
  • dětské hřiště
  • WiFi ve veřejných prostorách zdarma
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 386 350 220
info-cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
info-praha@quicktour.cz